O Nas

Witamy na stronie Tomkomp Serwis:

Firma Tomkomp Serwis powstała pod koniec 2013 roku. Siedziba tj. biuro wraz z serwisem znajduje się w Suszcu na ulicy Dolnej 62. Jako nowo powstała firma opieramy swoją działalność głównie na dobrze Nam znanych gałęziach branży IT, co sprawia, że nasze usługi skierowane są w stronę sektora indywidualnych klientów, małych (1-2 osobowych) oraz średnich (od 2-20 pracowników) przedsiębiorstw. Wyuczony zawód (elektronik oraz informatyk), zdobyte doświadczenie zawodowe oraz odpowiedni sprzęt umożliwiły na uruchomienie profesjonalnego serwisu komputerowego w którym otrzymujecie Państwo pełną 12 miesięczną gwarancję na naprawiony sprzęt. Współpraca z producentami zaawansowanego oprogramowania biurowego / antywirusowego / zarządzającego pozwala na poszerzenie oferty o software w bardzo przystępnych cenach. Oczywiście jako firma informatyczna służymy wsparciem w rozwiązywaniu problemów związanych z oprogramowaniem zainstalowanym m.in. na komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach, telefonach czy innych urządzeniach których firmware oparty jest na systemach Windowsowych, Unixowych, czy platformie Android. Podczas wizyty w biurze mają Państwo możliwość zaczerpnięcia opinii na temat rozwiązań, które usprawniłyby pracę urządzenia czy też całej sieci urządzeń. W tym zakresie można liczyć na promocyjne ceny sprzętu i usługi.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o wykorzystanie dowolnej formy kontaktu. Wszystkie możliwe sposoby komunikacji zawarte są w zakładce „Kontakt”.

Główny cel firmy

Naszą domeną jest tworzyć rozwiązania ułatwiające codzienne sprawy związane z działaniem elektroniki stosowanej w domu biurze czy podróży. Staramy się dopasować do potrzeb klienta oferując najkorzystniejsze rozwiązania, gdzie stosunek jakości do ceny będzie powodował zadowolenie w jego oczach. klienta

Strategia

Poprzez liczne promocje na towary i usługi staramy się wyprzedzać konkurencję nie tylko pod względem jakości usług ale też ceny. Jednak rywalizacja cenowa nie jest celem firmy. Celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie w przedziale cenowym wybranym przez klienta.

Gwarancja

Powierzając Nam zadanie staramy się dopasować do opisanych potrzeb oferując towar który będzie spełniał założenia. ZAWSZE dokładamy wszelkich starań aby klient był zadowolony z naszej pracy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w kwestiach rozwiązywaniu problemów zarówno w okresie gwarancyjnym jak i po jego wygaśnięciu.

Copyright 2019©. Zaprojektowane przez Daku. All rights reserved.