Escape From Tarkov | Nowy Survivalowy FPS

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=OXsnw21GYrA[/embedyt]

Krótka recenzja użytkownika Mestre

Witajcie,

Przeglądając fora i inne dostępne mi źródła nowinek w dziale gier natknąłem się na Escape From Tarkov studia BATTLE STATE.

Graficznie jak i klimatycznie można powiedzieć, że to ideał nowoczesnej strzelaniny połączonej z Survivalem.

MINIMALNE:
OS: Windows 7/8/10 (64 Bit)
CPU: dual-core processor 2.4 GHz +
RAM: 6 GB
GPU: Kompatybilne z DX9 1 gb+
Sieć: Wymagane połączenie sieciowe
Dysk: minimum 8 GB wolnego miejsca
ZALECANE:
OS: Windows 7/8/10 (64 Bit)
CPU: quad-core processor 3.2 GHz +
RAM: from 8 GB
GPU: Kompatybilne z DX11 2 GB+
Sieć: Wymagane połączenie sieciowe
Dysk: minimum 8 GB wolnego miejsca

Obecnie gra znajduje się we wczesnym [PŁATNYM] dostępie dla graczy od 34,99$ do 109,99$.

Silnik graficzny zaskakuje nas podobnie jak Battlefield 3, do tego dostajemy dosyć nowatorski system modyfikowania broni

Wiele osób myśli że to kolejny Battlefield  czy coś pokroju Call of Duty lub Medal of Honor a jednak studio daje nam coś innego.

Cała akcja gry rozgrywa się w fikcyjnym opuszczonym mieście Tarkov w obecnych czasach, tryb dla wielu graczy pomieści ich aż 64 co przy mapie 8×8 km daje dosyć pola do działania. Gra stawia na umiejętności przetrwania ponieważ nie tylko drugi gracz jest dla nas zagrożeniem a same miasto. Uważać musimy na praktycznie wszystko ponieważ w mieście występują strefy napromieniowane, skupiska chorób oraz inne. Za realizm gry odpowiada niezwykle piękna oprawa graficzna dodatkowo musimy uzupełniać niezbędne dla życia zasoby takie jak woda jedzenie czy leki. całe ciało, każda jego część ma swoją wytrzymałość nogi tors ręce no i głowa ale to raczej mało wytrzymały element ciała :D. Chory żołnierz jest tak samo sprawny jak głodny i wycieńczony przeciwnik więc dla własnego dobra lepiej działać zapobiegawczo i zawsze mieć jakieś leki picie czy jedzenie przy sobie.

Jak to bywa w Survivalu, po śmierci tracimy wszystko jednak istnieje system wymiany przedmiotów w grze. System modyfikacji broni jest bardzo rozbudowany od wszelkiego rodzaju kolimatorów znaczników laserowych po wyrzutnie granatów pod lufowych .

 

Na chwilę obecną to tyle.

 

Cześć

Dodaj komentarz